Maškare u našoj školi

Opis maske-Patricio Glasnović, 2.b

Jučer su bile maškare.

Ja sam bio žena. To sam htio. Na glavi sam imao naušnice,periku,obruč, maskeru,puder i labelo. Obukla me teta. Imao sam  grudnjak, žensku majicu, bolero i ogrlicu. Teta se dosta smijala. Na nogama sam  imao štrample i štikle. Bilo mi je teško hodati. Plesao sam s prijateljem Tadijom. Natjecao sam se i dobio drugu nagradu.

Lijepo sam se proveo.

Opis maske-Sara Rakić, 2 b

Jučer su bile maškare. Ja  sam bila prometni znak.

Na glavi sam imala papirnati tanjur s nacrtanim automobilom. Na tijelu sam imala vreću za smeće, a na vreći žuti auto i cestu. Moja je maska meni bila smiješna.

Ribe su bile prave ljepotice. Zaslužile su prvo mjesto. Bilo je puno ljudi. Na kraju naše maske nisu dobile nagradu,ali nema veze. Važno je da smo se lijepo proveli.

Jedva čekam druge maškare!

Opis maske –Vlaho Brkić, 2.b

Jučer su bile maškare.Ja sam  bio papa Franjo.

Na glavi sam nosio kapu. Uzeo sam loptu,prerezao je na pola te sam plahtom prekrio loptu.  Imao sam i križ napravljen od dvije daščice omotane folijom. Nosio sam bijelu haljinu, krunicu i ovratnik.

Najsmješniji su mi bili Patricio i Borna. Najljepše su bile ribe. Uživao sam i plesao s prijateljima.

Više pogledajte u našoj fotogaleriji.

objavio: Administrator   datum: 12. 3. 2014.